Home Ons Team

Hoofdmenu

Ons Team Print E-mail


Opa van RossumOpa is de grondlegger van de fokkerij en inmiddels al 85 jaar! Met zijn eigen stalnaam van ’t Zuid is nog altijd bijzonder enthousiast fokker en fanatiek. Opa komt hij bijna dagelijks vanuit De Goorn naar Berkhout, gezond op de fiets,  naar Stal van Rossum bij zoon Jan in Berkhout, om daar te genieten van de pony's. Heeft een eigen visie en kiest nog steeds weloverwogen de hengsten voor zijn merries uit. Het controleren van de schapenkoppel behoort ook nog steeds tot zijn dagelijkse werkzaamheden. Deze levensgenieter en familieman kan ook enorm genieten van de activiteiten van al zijn kinderen en kleinkinderen. Het team van Stal van Rossum is dan ook apetrots op deze opa!!!!!

Jan van RossumJan is niet alleen enthousiast fokker van Shetlanders en New Forester pony’s, maar ook gedreven bestuurslid van het Nederlands New Forest Pony Stamboek. Zo organiseert hij diverse evenementen met als hoogtepunt de drukbezochte New Forest Pony Sportdag, dat jaarlijks in Ermelo wordt gehouden. In het dagelijks leven is Jan werkzaam bij Rijkswaterstaat, een grote uitdaging waar geen dag hetzelfde is. Natuurlijk besteed Jan graag zijn vrije uurtjes aan z’n pony’s U kunt Jan ook regelmatige vinden in de mensport en inmiddels zijn de eerste winstpunten bereikt met zijn Rossum's Sita.Lars Pronk
Is allereerst dé vriend van Bente. Lars is geboren in Hoorn en getogen in Berkhout en Zwaag. Hij studeert momenteel op MBO 4 niveau voor de commerciële studie voor Ondernemingen bij het Horizon College in Hoorn. Komt van jongs af aan met veel plezier bij Opa en Jan van Rossum in Berkhout. Is daar niet alleen besmet met het paardenvirus, maar ook nog altijd bijna dagelijks te vinden.Lars zit met Jan ook in de organisatie van de jaarlijkse New Forest Sportdag en organiseert sinds 2008 voor de fokvereniging NH de Shetland fokdag op de Landbouwdag in Alkmaar. Niet alleen fokken met Shetlanders en New Forest ponies, maar ook het zadelmak maken en voorbrengen op keuringen, zijn Lars grootste passie en hobby. Hij wil met Bente graag zijn eigen Stal- en Sportnaam Pronk Stables
opbouwen en daarvoor is vanaf 2008 geïnvesteerd in drie mooie en interessant gefokte Shetlandponies en twee bijzonder apart gefokte New Forest pony's . In 2009 werd al drie van de vijf 'Pronkstukken' kopnummer en twee al Kampioen op de keuringen, waaronder het eerste eigen New Forest fokproduct PronkStables Cashflow.Samen met z'n vriendin Bente en haar zus Veerle maken ze ook regelmatig ponies & paarden keuringsklaar en/of worden deze voorgebracht, ook het zadelmak maken en uitbrengen op wedstrijden doen ze met veel passie. Met z'n ondernemende schoonvader John deelt hij z’n passie voor het beoordelen & selecteren van ponies & paarden én de Shetlandfokkerij onder het motto 'Pret met je Shet bij de Shettenclub'!
   


             

                
                                                                                                

            

 
Banner
Copyright © 2017 Stal Van Rossum. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.